Зварювальні роботи Тернопіль-АВТО

Автосервісний центр "Тернопіль-АВТО" надає послуги з ремонту автомобілів будь-якої складності. Одним з найчастіших запитів від наших клієнтів є зварювальні роботи. Ми маємо значний досвід у цьому напрямку та завжди дбайливо ставимось до виконання кожного завдання.

Ремонт/зварювання кузова автомобіля відбувається кваліфікованими вузькопрофільними майстрами на професійному обладнанні з використанням лише ліцензійних комплектуючих від автовиробників. Така робота буває досить небезпечною, тому ми приділяємо особливу увагу підготовці кадрів, а також дотриманню техніки безпеки на робочих місцях. Всі наші колеги мають величезний досвід зварювання складних елементів авто. 

 

 

В яких випадках є доречним виконання зварювальних робіт?

Наші клієнти часто звертаються до нас з проханням відновити зовнішній вигляд кузова їх автомобілів. Наші майстри оцінюють ступінь пошкодження і пропонують два варіанти: провести ремонт або здійснити повну заміну кузова, якщо відновлення пошкоджених елементів буде коштувати дорожче, ніж його заміна. Зварювальні роботи виконуються для ремонту тріщин та косметичних дефектів піддонів, кондиціонерів, гальмівних дисків та інших складних компонентів.

Сучасні технології дозволяють виконувати зварювальні роботи не лише по металу, але й по пластику та склу. Зварювання є швидким та універсальним способом з'єднання окремих деталей, що робить цю послугу дуже популярною серед наших клієнтів в автосервісі "Тернопіль-АВТО".

 

Як виконується ремонт 

Першим етапом ремонту автомобіля є виявлення пошкодженої деталі та перенесення її до спеціалізованої зварювальної майстерні. Там деталь очищають, знежирюють і висушують перед початком зварювальних робіт. Після зварювання деталь охолоджують, а майстри переходять до останнього етапу ремонту. Вони шліфують зварені стики та прибирають всі нерівності з поверхні деталі. Далі деталь готують до фарбування. У разі потреби отримані шви можуть бути додатково оброблені інгібітором корозії для забезпечення захисту від подальшого пошкодження.

 

Основні типи зварювання

Для зварювання алюмінієвих деталей використовують техніку MIG (Metal Inert Gas) або TIG (Tungsten Inert Gas). У процесі MIG-зварювання алюмінієвий дріт плавиться та зливається з деталлю за допомогою аргону, який запобігає виникненню окислення та інших дефектів. Техніка TIG-зварювання передбачає використання тонкого тигельного електрода, який нагріває алюміній до високої температури, а потім застосовується дріт або палиця для додавання матеріалу до зони зварювання. Результатом будуть міцні та герметичні зварні шви.

Для зварювання пластику підійде метод ультразвукового зварювання або нагрівання. Ультразвукове зварювання полягає у використанні високочастотних коливань, які викликають тертя між поверхнями пластику, що призводить до їх розплавлення та з'єднання.

Метод гарячого газового зварювання, що використовується для з'єднання металу за допомогою полум'я, також є дуже ефективним. Цей метод потребує великого досвіду та вправності, адже його застосовують для зварювання металевих труб, резервуарів та інших важких конструкцій. 

 

 

У кожному випадку майстри повинні визначити, який метод зварювання буде найбільш ефективним та безпечним для конкретної потреби замовника.

На перший погляд зварювальні роботи проводяться легко та швидко. Але майстер має добре знатися на властивостях матеріалів, з якими працює. До того ж робота з гарячими елементами потребує використання якісного обладнання та витратних матеріалів. Акуратність при ремонті машин є дуже важливим аспектом. Робота з електрикою, зварювальними апаратами та іншими інструментами може бути шкідливою для здоров'я, якщо не дотримуватися необхідних заходів безпеки.

Чекаємо на Вас в нашому салоні за адресою: м. Тернопіль, вул. Довженка, 6.