Про автоцентр

Автоцентр «ТернопільАВТО» відомий у нашому місті мабуть кожному власнику автомобіля. Понад 30  років тому в Тернополі був відкритий перший автосалон. За ці роки багато чого змінилося, але головне лишається незмінним … «ТернопільАВТО» залишається першою та найбільшою Компанією на автомобільному ринку нашої області.
Компанія «ТернопільАВТО» входить у склад всеукраїнської автомобільної Корпорації «УкрАВТО» та є офіційним представником у Тернопільській області таких марок автомобілів як KIA, CHEVROLET, ЗАЗ, CHERY, LADA, TATA, JAC та I-VAN. 
Про нас
Своє тридцятиріччя компанія відсвяткувала урочистим відкриттям нового сучасного автосалону «CHEVROLET». На сьогоднішній день  «ТернопільАВТО» має автоцентр у Тернополі (вул. Довженка, 6) та три автосалони по області: у містах Чортків (вул. Копичинецька, 132), Борщів (вул. Я. Кондри, 8), та Бережани (вул. Тернопільська, 72).
Автоцентр «ТернопільАВТО» надає повний спектр послуг по технічному та гарантійному обслуговуванню авто, тому у нас Ви знайдете широкий вибір оригінальних, сертифікованих запчастин як до вітчизняних автомобілів, так і до іномарок.
Автомобільний сервіс – це сфера діяльності, з якою починалася робота компанії ВАТ «ТернопільАВТО» у 1975 році. За тривалі роки роботи ми отримали неабиякий досвід, що дозволив вивести якість автосервісу та обслуговування на принципово новий рівень.
На сервісних станціях працює висококваліфікований персонал, який проходить обов'язкове навчання і підвищує кваліфікацію в учбових центрах найбільшої автомобільної Корпорації «УкрАВТО».
Новітнє діагностичне і спеціалізоване устаткування забезпечить повне і якісне обслуговування, яке до речі нещодавно було збільшене в кількості, що дає можливість обслуговувати більше клієнтів, не затримуючи їх у чергах.
Сучасний автомобіль є складним технічним пристроєм, якому його власник довіряє своє життя і життя своїх близьких, тому він вимагає до себе відповідної уваги, регулярного обслуговування на сучасному технічному обладнанні, що й захистить авто від дорогого ремонту. Дуже важливо, щоб Ваш автомобіль обслуговувалася у сервісі, де добре знають про всі технічні особливості Вашого авто. У нашій Клієнтській базі ми фіксуємо всі ремонтні операції з Вашим автомобілем, щоб при наступних зверненнях швидко і точно визначити неполадку, а також діагностувати і запобігти можливі поломки в майбутньому.