Про автоцентр

Автосервісний центр «Тернопіль-АВТО», можливо, перший автосалон, в звичному для вас сенсі, в місті Тернопіль. Відкривши свої двері для клієнтів більш 30 років тому, пройшовши ряд еволюційних змін, зараз це сучасний і комфортний автоцентр, який надає весь спектр послуг, пов'язаних з автомобілем. Продаж нових автомобілів, гарантійне і післягарантійне обслуговування, ремонт і запасні частини! Запрошуємо Вас в один з найбільших автосервісних центрів Української Автомобільної Корпорації в регіоні!

ЩО ТАКЕ «ТЕРНОПІЛЬ-АВТО»:
ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР KIA:

Уже кілька років автосервісний центр «Тернопіль-АВТО» є офіційним представником бренду KIA в Тернопільській області. До Ваших послуг комфортний і затишний шоу-рум, де представлений весь актуальний модельний ряд автовиробника. Завдяки широкому вибору, Ви зможете підібрати автомобіль, який стане ідеальним варіантом. Можливо, це Ваш перший автомобіль і він буде міським мешканцем? Тоді хетчбек KIA Picanto або ж один з представників сімейства Rio. Якщо віддаєте перевагу кросоверам: широкий вибір - від компактного і яскравого Stonic до бестселерів Sportage і Sorento.

КРОСОВЕРИ CHERY ТА JETOUR::

Ви хочете бути впевненим у своєму автомобілі навіть при виїзді на дорогу без асфальтового покриття або не уявляєте активний відпочинок без автомобіля? Модельний ряд кросоверів Chery і Jetour пропонують відразу кілька варіантів, серед яких Ви точно знайдете свій. П'ять моделей кросоверів - від молодшого Chery Tiggo 2 до флагманського Chery Tiggo 8. Можливо, Вас зацікавить новинка, яку вже позитивно оцінили українські клієнти - кросовер Jetour X70. Приходьте і вибирайте свій кросовер!

АВТОБУСНА ТЕХНІКА ZAZ:

Автосервісний центр «Тернопіль-АВТО» пропонує модельний ряд автобусної техніки, виробництво якої успішно налагоджено на Запорізькому Автомобілебудівному Заводі. На даний момент доступні моделі ZAZ A08 і ZAZ A10. Автобус малого класу А08 відмінно підійде для роботи на міських і приміських маршрутах, тоді як його спеціальна модифікація - «шкільний», вже успішно працює в декількох областях України. Якщо ж необхідна модель для здійснення перевезень пасажирів на міських маршрутах, зверніть увагу на ZAZ A10.

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС:

Купуючи автомобіль дуже важливо забезпечити кваліфіковане та якісне обслуговування. Сучасний автомобіль є складним технічним пристроєм, тому він вимагає до себе відповідної уваги, регулярного обслуговування з використанням спеціалізованого обладнання. Тому дуже важливо, щоб Ваш автомобіль обслуговували ті, хто добре знають всі технічні особливості Вашого автомобіля. Наші фахівці постійно проходять обов'язкове навчання і підвищує кваліфікацію в навчальних центрах, щоб надавати послуги з ремонту, що відповідають всім вимогам автовиробників.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ:

Щоб бути впевненим у своєму автомобілі не варто економити на запасних частинах. Тільки оригінальні запасні частини, зі зрозумілою історією походження, схвалені автовиробниками. Автосервісний центр «Тернопіль-АВТО» має в своєму розпорядженні широкий асортимент оригінальних запасних частин, які найбільш затребувані нашими клієнтами. Навіть якщо мова про рідкісний вузол, ми володіємо необхідним ресурсом для оперативної поставки деталі і виконання ремонту.