Заправка кондиціонера Тернопіль-АВТО

Для забезпечення приємної температури в автомобілі використовується спеціальна рідина, яка називається фреон. Щоб система кондиціонування повітря працювала належним чином, необхідно періодично перевіряти рівень фреону, оскільки його кількість зменшується з часом. Якщо після доливання рідини Ви помітили раптове зменшення її рівня та повільне охолодження салону автомобіля, це може свідчити про великі втрати фреону. Якщо у Вас виникли подібні проблеми, рекомендуємо звернутися до сервісного центру "Тернопіль-АВТО", який знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Довженка, 6.

 

 

Коли потрібна заправка фреону

Система клімат-контролю допомагає тримати баланс температур всередині авто. Не пересушуючи повітря, вона гріє взимку та приємно охолоджує в літню спеку. А ще очищує повітря всередині, адже нівелює потрапляння в салон машини пилу та бруду ззовні. 

Експерти автосервісного центру "Тернопіль-АВТО" стверджують, що втрата 15% рівня фреону на рік є припустимою. Однак, якщо кількість втраченої рідини перевищує цей показник, необхідна ретельна перевірка кондиціонера, оскільки це може бути ознакою серйозних проблем. Негативні наслідки втрати фреону в системі кондиціонування можуть виявлятися не одразу. Кондиціонер буде працювати, але не так ефективно. Це може бути небезпечним, оскільки кожен раз при запуску кондиціонера двигун автомобіля буде працювати на підвищених обертах, що з часом призведе до серйозних проблем.

Рекомендується слідкувати за порадами автомеханіків та проходити технічний огляд транспортного засобу щонайменше один раз на рік, щоб запобігти серйозним проблемам та зберегти автомобіль у хорошому стані. Щоб виявити можливі пошкодження кондиціонера, слід звернути увагу на такі ознаки:

  • салон дуже повільно охолоджується;
  • кондиціонер працює дуже шумно, особливо в перші хвилини після запуску;
  • в салоні з'являється неприємний запах.

 

 

Як налаштувати систему

Першим кроком у ремонті та очищенні кондиціонера є відкачування залишків старого фреону та перевірка резервуара на наявність тріщин, які можуть призвести до витоку рідини. Якщо необхідно, проводиться детальна діагностика, яка може включати розбирання торпеди. Після виявлення та усунення проблеми рухомі деталі компресора змащуються оливою, а резервуар заправляється новим фреоном.

Хоча цей процес може здатися простим, він потребує професійного досвіду та вмінь. Ми використовуємо новітнє обладнання та сканери для точної та швидкої діагностики. Запрошуємо Вас до нашого автосервісного центру, щоб переконатися у професіоналізмі та експертності наших майстрів.