Заміна свічок Тернопіль-АВТО

Часто автовласники не приділяють належної уваги свічкам, але вони є важливою складовою правильної роботи автомобіля. Ефективність роботи двигуна залежить від наявності своєчасної іскри. Автомобільні свічки необхідні для запалювання паливно-повітряної суміші в бензинових двигунах внутрішнього згоряння. Це відбувається, коли між електродами свічки виникає напруга від декількох тисяч до десятків тисяч вольт.

 

 

Серед інших характеристик свічок можна відзначити надійність при високій напрузі, яка може досягати 40 тисяч вольт, відмінні ізоляційні якості, здатність витримувати температуру до 1000 градусів Цельсія, стійкість до хімічних речовин, які можуть потрапляти з інших систем авто, а також стійкість до теплового удару. Крім того, існують інші причини, які можуть впливати на роботу системи запалювання автомобіля, такі як погіршення якості ізоляційних матеріалів елементів живлення, різкі перепади напруги в свічках, надмірне забруднення елементів авто, зниження провідності електродів, деформація запчастин тощо.

Якщо в разі діагностики поточного стану свічок та роботи пов’язаних систем знайшлися помилки, це може вплинути на нормальне функціонування мотора. Далі можуть постраждати поруч розташовані елементи, що стане причиною складного та дорогого ремонту. Тому слід пам'ятати про необхідність зміни свічок запалювання кожні 30 000-60 000 км.

 

Що ми радимо в разі несправності свічок 

Фахівці автосервісу "Тернопіль-АВТО" зауважують, що несвоєчасне запалення свічок може призвести до детонації, коли потужність іскри недостатня для швидкого запалювання паливної суміші. Це призводить до зупинки системи запалювання на деякий час, а потім до різкого потужного спалаху, який може спричинити детонацію. Така реакція може завдати серйозної шкоди автомобілю. Іноді може виникнути так зване "калільне запалювання", коли іскра формується за допомогою гарячого електрода. Це також може призвести до нагріву сусідніх елементів і загрози їх виходу з ладу.

Якщо Ви помітили проблеми з запуском або машина довго набирає обороти, витрачає палива більше, ніж звичайно, на дисплеї постійно виникають індикатори помилок – Вам точно потрібна оперативна заміна свічок. 

 

 

Що очікувати від ремонту машини в АЦ “Тернопіль-АВТО”

Високі експлуатаційні характеристики нових свічок миттєво покращать стан авто та позитивно відобразяться на його поведінці на дорозі. Наша основна мета – врахування всіх вимог автовиробника, саме тому ми використовуємо лише сертифіковані запчастини, а роботу виконують спеціалісти професійного рівня. Ми гарантуємо, що після відвідування нашого автосервісного центру Ваш транспортний засіб працюватиме без будь-яких нарікань. 

Ми працюємо за адресою: м. Тернопіль, вул. Довженка, 6.