Заміна оливи в МКПП та АКПП Тернопіль-АВТО

Коробка перемикання передач – це важлива та складна деталь кожного автомобіля, яка працює в закритому просторі і піддається високим температурам. Тому варто уважно слідкувати за її станом. Якщо виникають проблеми з КПП, наші майстри готові допомогти з діагностуванням, ремонтом та заміною рідини.

Мастило або олива – це рідина, яка запобігає тертю та пошкодженню деталей, зменшуючи ризик їх ламання. Відсутність мастила може призвести до швидкого зносу вузлів та механізмів автомобіля. У механічних коробках передач мастило змащує деталі, а в автоматичних – виконує роль трансмісійної рідини, яка знижує ризик перегріву коробки передач.

Деякі водії помилково вважають, що можна використовувати одну рідину протягом тривалого часу через те, що мастило знаходиться в закритому баку. Однак радимо реагувати на потреби автомобіля і регулярно змащувати всі його механізми.

 

 

Коли міняти оливу?

Інструкції з обслуговування деяких автовиробників можуть містити рекомендацію не замінювати оливу в коробці передач, яка була залита на заводі. Проте наш досвід показує, що краще замінювати масло декілька разів, ніж ризикувати виникненням проблем з системою автомобіля.

Без будь-якого обслуговування коробка передач може прослужити від 5 до 7 років або пройти приблизно 120 000-150 000 км. Однак рік випуску автомобіля, його марка, умови експлуатації, стан доріг та інші фактори також впливають на тривалість експлуатації і мають важливе значення.

Про несправності в системі авто сигналізує самостійно, а водію залишається лише вчасно реагувати на ці сигнали. Так, якщо Ви чуєте незвичайні звуки, бачите виділення пінистої рідини, відчуваєте запах гару або потрібно докладати більше зусиль для перемикання передач, це може свідчити про несправність коробки передач. Шуми в коробці можуть бути зумовлені зносом деталей або неправильним рівнем масла. Витік трансмісійної рідини може вказувати на тріщину в коробці передач або несправності кріплень. Регулярне загоряння індикатора перевірки двигуна може означати проблеми з електрикою або датчиками в коробці передач. Якщо Ви помітили будь-яку з цих ознак, рекомендується негайно звернутися до фахівців нашого автосервісного центру для діагностики та усунення проблеми.

 

 

Заміна оливи в коробці передач – це дуже важлива процедура для довговічності роботи МКПП/АКПП. Наш сервіс надає послугу заміни оливи в коробці передач будь-якого типу. Використання спеціального обладнання, покращення рівня безпеки та комфорту, врахування всіх вимог автовиробника, стану авто та умов експлуатації – ось принципи, на які автосервісний центр "Тернопіль-АВТО" спирається у своїй роботі.

Будемо раді бачити Вас за адресою: м. Тернопіль, вул. Довженка, 6.

Номери телефонів для зв'язку: +38 (0352) 24 00 94, +38 (067) 550 08 91, +38 (067) 550 86 16, +38 (067) 550 86 19.