Заміна оливи та рідин Тернопіль-АВТО

Своєчасна заміна мастильних та інших рідин в автомобілі є необхідною процедурою для кожного, хто дбає про свій автомобіль та бажає забезпечити довговічність роботи двигуна та інших систем авто. Кожна марка автомобіля має власний графік заміни мастильних та інших рідин, який зазвичай зазначений у посібнику користувача. Інтервали заміни можуть відрізнятися в залежності від багатьох факторів, про які ми пропонуємо дізнатися далі.

 

 

Які фактори впливають на розхід рідин?

Якщо постійно вмикати та вимикати системи автомобіля та часто стояти в заторах, це може призвести до підвищення температури двигуна, що збільшує витрати рідин. Неправильне використання авто може також негативно позначитись на стані машини та призвести до появи іржі, забруднень або замерзання механічних деталей. Велике навантаження на системи автомобіля, котре може виникнути при їзді по поганих дорогах, також збільшує зношення машини та витрату рідин. 

Варто пам'ятати й про необхідність прогрівання мотора перед початком руху. Непрогрітий двигун швидше зношується та потребує більше оливи та змащувальних матеріалів.

 

Які рідини можна замінити в АЦ “Тернопіль-АВТО”?

Заміна масляного фільтра і моторного масла. Ми наполегливо радимо виконувати цю процедуру згідно з графіком, рекомендованим виробником. У середньому це кожні 5000 км або двічі на рік. Коли міняти масляний фільтр і моторне масло, залежить і від клімату, пори року, дорожніх умов, марки автомобіля, року випуску тощо.

Заміна оливи в коробці передач є важливою процедурою, яка позитивно впливає на роботу автомобіля під час запуску та гальмування. Для того щоб забезпечити ефективну роботу коробки передач, важливо слідкувати за такими параметрами олив, як їх колір, чистота та в'язкість, оскільки будь-які зміни в цих даних можуть свідчити про необхідність заміни масла. Рекомендований інтервал для заміни оливи в КПП зазвичай становить 80 000-100 000 кілометрів пробігу, однак цей інтервал може відрізнятися в залежності від конкретного виробника транспортного засобу та умов експлуатації автомобіля.

Заміна охолоджувальної рідини важлива для запобігання перегріву двигуна та підтримки його оптимальної температури. Рекомендується поповнювати рідину регулярно та замінювати її кожні 2-3 роки, щоб уникнути проблем з двигуном та перегріву запчастин.

Періодична заміна гальмівної рідини є важливою процедурою попри те, що вона циркулює в закритій системі і її рівень не змінюється тривалий проміжок часу. Рекомендовано проводити тест гальмівної рідини, оцінювати її колір та інші параметри кожні 2-3 роки згідно з рекомендаціями виробника.

 

 

Майстри АЦ “Тернопіль-АВТО” здійснять підбір оптимального масла/оливи та інших рідин, проведуть оцінку злитої рідини та роботи пов’язаних з нею систем. Оцінити рівень та інші параметри рідин, що використовуються в Вашому авто, можна за адресою: м. Тернопіль, вул. Довженка, 6 (Східний масив).