Заміна колодок та дисків Тернопіль-АВТО

Своєчасна заміна гальмівних колодок та дисків є однією з найважливіших профілактичних процедур, яка забезпечує довговічність та безпеку Вашого автомобіля. Наш автосервісний центр пропонує послуги висококваліфікованих майстрів з багаторічним досвідом, які володіють необхідним рівнем знань та кваліфікації. Ми використовуємо тільки сучасне обладнання та ліцензовані матеріали, щоб забезпечити максимальну якість виконаних робіт, задоволення клієнтів та безпеку Вашого автомобіля. Ми гарантуємо професійний та якісний сервіс для кожного клієнта.

 

 

Як саме працюють гальмівні колодки та диски

Запорукою довготривалої роботи машини після ремонту є використання якісних деталей та складових. Від них напряму залежить Ваша безпека та безпека Ваших пасажирів. Оскільки гальмівна система є вкрай важливою в будь-якій дорожній ситуації, пропонуємо дізнатися про неї трохи більше.

Гальмівна система автомобіля складається з двох основних елементів: гальмівних колодок і дисків. Під час гальмування гідравлічна система здійснює стиснення колодок на робочій поверхні диска, що призводить до зменшення швидкості обертання колеса і дозволяє автомобілю сповільнитися або повністю зупинитися в потрібний момент. При цьому відбувається виділення теплоенергії, що може спричинити перегрів гальмівного диска та погіршення його захисних властивостей. Час від часу колодки і диски зношуються та потребують заміни на нові. В нашому автосервісному центрі, який знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Довженка, 6, завжди є в наявності необхідні запчастини для заміни гальмівної системи.

 

Коли машині потрібна планова перевірка 

Якщо Ви часто нерівномірно гальмуєте, це може прискорити знос деталей та призвести до необхідності позапланового ремонту. Різкі розгони теж можуть пошкодити авто, тому краще керувати машиною плавно. Стан дороги, умови зберігання автомобіля, погодні умови, а також перепади температури мають безпосередній вплив на стан авто.

Рекомендуємо проводити технічний огляд Вашого транспортного засобу кожні 100-150 тисяч кілометрів пробігу. Якщо Ви бажаєте самостійно перевірити зношеність дисків, то можете скористатися штангенциркулем. Якщо зношеність дисків становить 2-3 мм або більше від первинної товщини, це означає, що час звернутися до автосервісу.

Заміна колодок та дисків потрібна і в разі виникнення на їхній поверхні таких дефектів, як тріщини, нерівності, іржа. Нетиповий скрип, свист або брязкіт при натисканні на педаль гальма – також привід завітати до нашого автосервісного центру "Тернопіль-АВТО" та отримати професійну консультацію компетентного персоналу. 

 

Як самостійно виявити проблеми з гальмами?

Ваш автомобіль може подати сигнали про неполадки в гальмівній системі. Тож, якщо Ви помітили такі ознаки, краще вирушити до СТО:

  • дуже повільна реакція автомобіля на різке гальмування;
  • збільшення гальмівного шляху;
  • занос автомобіля вбік;
  • шум та брязкіт в районі коліс;
  • педаль гальма не дає звичного опору і провалюється.

 

 

Автосервісний центр "Тернопіль-АВТО" – це команда досвідчених майстрів з різним фахом та великим стажем роботи. Ми спеціалізуємось на автомобілях різних років випуску, знаємось на особливостях усіх марок авто, тому із задоволенням допоможемо Вам з підбором оптимальних колодок та дисків, встановимо їх швидко та якісно і надамо консультації щодо будь-яких питань, які у Вас виникнуть.