Заміна ГРМ Тернопіль-АВТО

Ремінь ГРМ координує роботу колінчастого та розподільного валів, забезпечуючи плавний рух машини та синхронізуючи їх роботу. Це необхідно для забезпечення безперебійної роботи двигуна, який відповідає за відкриття та закриття клапанів згідно з положенням поршнів. Коли паливо спалахує в циліндрі, поршень опускається, повертаючи колінвал, який, своєю чергою, синхронно рухає розподільні вали за допомогою ременя ГРМ. Злагоджена робота клапанів залежить від безперебійної роботи поршнів, колінвала та ременя, коли випускні клапани відкриваються, а впускні закриваються. Хоча заміна ременя може бути дорогою послугою, сучасні двигуни все частіше мають спеціальні порожнини в поршнях, що дозволяє уникнути повного ремонту системи.

 

 

Про ремінь ГРМ детальніше 

Нова або щойно відремонтована машина їздить рівно, без шуму і добре тримається на дорозі. Але якщо хоча б один компонент двигуна вийде з ладу, це може призвести до несправностей в роботі всієї системи. З часом ремінь ГРМ розтягується і це може призвести до втрати потужності двигуна. Внаслідок цього при запуску машина може довго реагувати, рухатися ривками, вібрувати та відправляти інші сигнали, що можуть свідчити про необхідність заміни ременя ГРМ.

Важливо ретельно стежити за станом ременя ГРМ, оскільки будь-які пошкодження можуть призвести до того, що клапани залишаться зафіксованими в одному положенні, а колінвал продовжить обертатися за інерцією на високих швидкостях. У такому випадку поршні продовжать рухатися вгору до повного контакту, що може спричинити проблеми з роботою головки циліндра, або навіть пошкодження поршнів та клапанів.

Ремонт цих компонентів може бути досить дорогим, проте у сучасних двигунах все частіше використовують спеціальні порожнини в поршнях, які дозволяють знизити контакт з іншими деталями. Таким чином, якщо замінити ремінь ГРМ, то можна уникнути повного ремонту всієї системи, оскільки вона має автономний дизайн.

 

Чи можна самостійно зрозуміти, що порвався ремінь ГРМ?

На більшості марок автомобілів ремінь захований під кришкою, тому не завжди можна помітити проблему без спеціального обладнання. Коли ремінь ламається, машина може почати працювати нерівномірно, з-під капота можуть чутися дивні звуки, можуть виникнути підозрілі запахи, а також витікати олива або з'явитися дим. Тому, якщо у Вас є підозри щодо ременя, слід звернутися до механіка, який допоможе виявити проблему.

 

Як виправляють проблему спеціалісти "Тернопіль-АВТО"?

Якщо порвався ремінь ГРМ, Вам знадобиться професійна допомога. Ми частково розберемо двигун за допомоги спеціальних інструментів та сучасної техніки. Всі комплектуючі, які ми використовуємо для ремонту, випускаються на офіційних заводах. Використання дешевих аналогів може призвести до позапланового ремонту, а в деяких випадках доведеться міняти абсолютно весь комплект запчастин.

 

 

Заміна газорозподільного ременя проводиться нашими фахівцями на спеціалізованому обладнанні. Високий рівень складності такого ремонту вимагає залучення до роботи компетентних фахівців та досвідчених робітників. В автосервісному центрі "Тернопіль-АВТО" ми радо допоможемо Вам в будь-якій ситуації. Тож чекаємо на Вас за адресою: м. Тернопіль, вул. Довженка, 6. Наші телефони: +38 (0352) 24 00 94, +38 (067) 550 08 91, +38 (067) 550 86 16, +38 (067) 550 86 19.