Шиномонтаж Тернопіль-АВТО

Наш автосервісний центр пропонує послуги професійного шиномонтажу. До запропонованих послуг входять: монтаж та демонтаж автошин, балансування, заміна покришок та накачування коліс. Наші майстри мають багаторічний досвід та використовують найсучасніше обладнання для забезпечення робіт високої якості. Ми гарантуємо правильний монтаж шин, після якого Ваші подорожі авто стануть ще безпечнішими. 

В автосервісному центрі "Тернопіль-АВТО" ми приділяємо особливу увагу оздобленню та технічній комплектації наших майстерень. Тут Ви не знайдете застарілого обладнання або програм, оскільки ми постійно оновлюємо їх та забезпечуємо якісні технічні можливості для кращого обслуговування наших клієнтів. Ми переконані, що лише завдяки передовим технологіям можна провести діагностику зносу шин та діагностику стану дисків, визначити шляхи розв'язання проблем та усунути їх швидко та якісно. Крім технічного обладнання та програмного забезпечення, успішний автосервіс не може обійтися без професійних майстрів. У нашому автосервісі ми пильно стежимо за кваліфікацією своїх співробітників, тому наші майстри – це справжні професіонали своєї справи, які завжди готові надати якісний сервіс та допомогу в ремонті автомобіля.

 

 

Які послуги пропонує шиномонтаж в АЦ “Тернопіль-АВТО”?

Ми пропонуємо весь спектр послуг, що відносяться до ремонту покришок та коліс. На перший погляд, робота виглядає простою, але навіть правильне зняття та установку шин на диски майстер має робити якісно та з розумінням справи. 

Ми також маємо в асортименті послугу "перевзування" автомобіля, яке потрібне не тільки під час зміни сезонів, але і в інших випадках, таких як зношені шини, пошкодження від скла або цвяхів, наявність випуклостей на поверхні шин тощо.

Наш АЦ пропонує додаткову послугу зберігання шин на визначений термін. Ця послуга є дуже популярною серед наших постійних клієнтів. Зберігання покришок забезпечує Вам зручність та комфорт, адже завдяки нам Ви можете звільнити багато місця у своїй оселі або в гаражі.  

Багато факторів впливають на оперативність та якість заміни шин, один з них – детальна підготовка до майбутнього ремонту, а саме очищення коліс. Чисті та сухі колеса допомагають майстру швидше виявити будь-які дефекти на поверхні та зменшити час роботи.

Накачування коліс – послуга, котра дозволяє оперативно повернути нормальний тиск в шинах. Накачування покришок до необхідного рівня триває кілька хвилин, і Ваше авто знову готове до тривалих поїздок.

 

 

У АЦ "Тернопіль-АВТО" клієнти можуть скористатися безліччю переваг. Ми використовуємо професійне обладнання для якісного ремонту автомобілів, шини зберігаються на складі відповідно до рекомендованих температурних умов, а репутація та індивідуальний підхід до кожного говорять про якість обслуговування. Наша адреса: м. Тернопіль, вул. Довженка, 6. Телефони для консультації та попереднього запису: +38 (0352) 24 00 94, +38 (067) 550 08 91, +38 (067) 550 86 16, +38 (067) 550 86 19.