Розвал-схождення 3D Тернопіль-АВТО

Один з головних напрямків діяльності АЦ "Тернопіль-АВТО" – це регулювання кутів установки передніх і задніх коліс. Наші фахівці нададуть професійну консультацію з технічного стану Вашого автомобіля і виконають процедуру розвалу-сходження з високою якістю.

 

 

Що таке розвал-сходження?

У випадках, коли автомобіль неспроможний їхати прямо навіть на рівних дорогах, потрібне проведення розвалу-сходження. Проблема може бути спричинена невірним положенням коліс відносно вертикальної та горизонтальної осей. Наші майстри проводять налагодження кутів установки коліс відповідно до виробничих специфікацій авто. Це допомагає уникнути деформації покришок, що відбувається через нерівномірний знос їхньої поверхні. Пошкоджені покришки можуть призвести до неприємностей на дорозі, тому важливо звернутися до нас за професійною допомогою вчасно.

Технічні спеціалісти автосервісного центру “Тернопіль-АВТО” рекомендують проходити автомобільну діагностику кожні 15-30 тисяч кілометрів пробігу. Нові автомобілі потребують більш ретельного налаштування правильного кута коліс, оскільки їх деталі щойно зійшли з конвеєра і ще не притерлися одна до одної. Тому після обкатки ходової частини автомобіля слід завітати до нас через 5000 км пробігу для корекції кутів. Якщо в автомобілі було серйозне втручання, таке як заміна гуми, ремонт підвіски тощо, розвал-сходження слід проводити двічі на рік.

 

 

Як відбувається 3D-діагностика

Новий метод у сфері технічного обслуговування авто, який називається розвал-сходження 3D, проводиться на новітньому обладнанні з використанням сучасних комп'ютерних технологій. Майстрам більше не доводиться робити спеціальні вимірювання та обчислення вручну, тепер завдяки сучасним програмам цей процес швидкий і високоточний. 

В автосервісному центрі “Тернопіль-АВТО” ми забезпечуємо своїм клієнтам проходження діагностики на сучасному технологічному стенді з використанням точок-мішеней, встановлених на колесах авто. Отримані дані аналізуються та порівнюються з параметрами, рекомендованими виробником. При виявленні недоліків фахівці визначають допустимі кути вирівнювання коліс та похибки індивідуально, з урахуванням марки авто, його ваги та умов експлуатації. Після цього рекомендується налаштування геометрії ходової частини та проведення ремонту для досягнення оптимальних характеристик керування.

Наш автосалон знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Довженка, 6 (Східний масив). Будемо раді надати Вам допомогу!