Протачування дисків Тернопіль-АВТО

У разі виникнення проблем з гальмівними дисками радимо звернутися в автосервісний центр "Тернопіль-АВТО". Ми знаходимося за адресою: м. Тернопіль, вул. Довженка, 6 (Східний масив), і готові допомогти Вам швидко та професійно розв'язати будь-які проблеми з гальмівною системою.

 

 

Як працює гальмівна система?

Щоб безпечно зупинити транспортний засіб, необхідно, щоб гальмівні колодки та диски працювали належним чином. Колодки тиснуть на диск і зменшують швидкість руху колеса. Для підвищення ефективності гальмування диски мають спеціальну вентиляційну систему, яка нагадує перфорацію. Це дозволяє диску краще охолоджуватися та очищуватися.

Після заміни гальмівних дисків та колодок вони мають пристосуватися один до одного та трохи шліфуватися прямо в процесі руху. Рекомендується утримуватися від різкого гальмування протягом перших місяців після повної заміни гальмівної системи, щоб дати їй можливість самостійно відшліфуватися.

 

Причини виходу з ладу колодок та дисків 

Через сильне тертя виникає надмірне навантаження на металеву поверхню диска, він стає тоншим, піддається нерівномірному зносу та з часом може гірше виконувати свої функції.

Регулярна діагностика колодок та дисків є необхідною, оскільки з часом вони можуть зноситися та потребувати заміни або ремонту. Проточування гальмівних дисків може допомогти подовжити строк їхньої служби, але зрештою все ж доведеться замінити всю систему.

 

Чому можуть відмовити гальма?

Для забезпечення належної роботи гальмівної системи необхідно ретельно доглядати за нею та уникати впливу негативних факторів. Якщо під час гальмування автомобіля на великій швидкості гальмівна система працює дуже активно, то металеві гальмівні диски можуть нагрітися до температури 450 градусів, що є високим показником. Після такого навантаження гальмівна система може стати вразливою до різких змін температури, тому водієві варто уважно відстежувати стан гальм та уникати різких зупинок і теплової деформації гальмівних дисків. Якщо це станеться, на металі з'являться іржа, нерівності, сколи та інші серйозні ураження. Це може призвести до проблем з гальмами, викликаних бічним биттям.

 

Які сигнали подає авто при проблемах з гальмами: 

  • при гальмуванні відчувається вібрація та ривки; 
  • машина свистить та видає нетипові звуки;
  • гальма блокуються при навіть дуже легкому натисканні на педаль;
  • диски нерівномірно стираються;
  • виникає шум під час роботи гальм.

Проточування гальмівних дисків вирішить ці проблеми без повної заміни дисків на нові, а значить дозволить зекономити кошти на покупці нових запчастин та дасть деякий запас часу до повноцінної заміни системи.

 

 

Експерти автосервісу "Тернопіль-АВТО" користуються передовим та високотехнологічним обладнанням, що дозволяє надавати комплексні послуги та усувати різні дефекти. Проточування гальмівних дисків проводиться за допомогою спеціального обладнання, яке дозволяє фахівцю видалити тонкий шар металу, щоб усунути всі нерівності та глибокі подряпини. Потім поверхню вручну шліфують до блиску, а готову деталь повертають на місце. Рекомендується звернути увагу на свій стиль водіння, щоб уникнути пошкодження важливих систем автомобіля, оскільки це може вплинути на результати ремонту гальмівної системи.