Обслуговування КПП Тернопіль-АВТО

Ремонт трансмісії автомобіля є дуже популярною послугою в автосервісах. Неправильне використання авто або зношування деталей можуть призвести до поломки КПП, що проявляється у проблемах з перемиканням передач, вібрації та гучних звуках в районі коробки передач. Якщо у Вас виникли подібні проблеми з трансмісією, радимо звернутися до кваліфікованих фахівців, щоб вони їх вирішили.

 

 

Типи та відмінності коробок передач

Ступінчастий тип коробки передач. До нього відноситься механічна коробка передач. Існує й система “робот”, яка чимось подібна до механіки. Основна їх відмінність у типі керування: якщо в механіці швидкість регулюється вручну, то “робот” має гібридний тип управління, він більш сучасний та автоматизований.

КПП варіатор є безступінчастою коробкою передач, яка використовується в автомобільній трансмісії. Вона нагадує автоматичну КПП, має чотири режими перемикання передач та дві педалі. Відмінність полягає в тому, що вона має велику кількість режимів автоматичного перемикання швидкостей. Крутний момент передається через ремінь або ланцюг, який обертається навколо конусів. Співвідношення конусів динамічно змінюється залежно від швидкості руху автомобіля. Коробка варіатора не підходить для складних доріг або бездоріжжя, оскільки може перегрітися або поламатися. Зазвичай варіатор встановлюється на компактні малолітражні автомобілі, тоді як автоматична коробка передач здебільшого встановлюється на потужні машини.

Коробка передач комбінованого типу (автоматична коробка передач) є найбільш популярною та зручною системою перемикання швидкостей. Вона використовує гідротрансформатор для зчеплення, який забезпечує безперервну зміну крутного моменту. Сучасні АКПП можуть мати до восьми швидкостей, що дозволяє забезпечити плавне перемикання передач та підвищену надійність роботи всієї системи.

 

Ремонт, заміна та обслуговування КПП в АЦ “Тернопіль-АВТО”

Коробки передач потрібно обслуговувати своєчасно. Для цього ми проводимо ретельну діагностику рівня мастила. Це допомагає визначити стан системи та уникнути несподіваних збоїв під час руху.

Заміна мастила в КПП здійснюється в автосервісному центрі "Тернопіль-АВТО" професійними майстрами. Самостійно робити це не рекомендується, краще звернутися до професіоналів.

Для того щоб замінити мастило у коробці передач, необхідно вилити всю вживану рідину та ретельно промити ємність. Зазвичай для цього використовують мінеральну оливу, яка ефективно очищає внутрішню поверхню ємності від старого мастила. Для отримання кращого результату очищення можна на декілька хвилин запустити двигун. Після цього мінеральну оливу виливають та замінюють її на якісне моторне мастило. Наші професіонали допоможуть Вам підібрати потрібний тип та марку мастила.

 

 

У разі складного ремонту коробки передач необхідно розібрати її повністю та провести діагностику. Старі деталі замінюються на нові, які повинні відповідати сертифікаційним вимогам та стандартам виробника.

В авторизованому автосервісі "Тернопіль-АВТО", що розташований у місті Тернопіль на вулиці Довженка, 6, ми маємо професійне обладнання для проведення ремонту коробок передач.

Ми надаємо широкий спектр послуг, таких як консультації, діагностика, вчасне та якісне виконання всіх робіт, а також уважне ставлення до всіх деталей. Наші кваліфіковані фахівці зроблять все можливе, щоб забезпечити якісний ремонт коробки передач.