Обов'язковий технічний контроль Тернопіль-АВТО

Автосервісний центр "Тернопіль-АВТО" пропонує повний спектр послуг з автомобільного ремонту з використанням найновіших технологій та сучасного діагностичного обладнання. Наші фахівці завжди дотримуються вимог законодавства, адже ми пильно слідкуємо за всіма змінами, пов'язаними з нашою сферою діяльності. 

 

 

Якщо Вам потрібно пройти обов'язковий технічний контроль, запрошуємо до нас за адресою: м. Тернопіль, вул. Довженка, 6. Під час процедури наші фахівці детально оглянуть всі складові авто, щоб забезпечити відповідність чинному законодавству України. Ваше авто отримає ретельну оцінку стану:

  • транспортного засобу загалом; 
  • системи управління; 
  • коліс та шин;
  • зовнішніх світлових приладів; 
  • світлопропускання скла; 
  • газобалонного обладнання, інших систем, які стосуються безпеки руху та навколишнього середовища. 

 

Які транспортні засоби підлягають обов'язковому технічному контролю?

Якщо Ви бажаєте зареєструвати свій транспортний засіб та брати участь у дорожньому русі, технічний контроль є обов'язковим. Якщо Ви купили автомобіль та перереєстрували його на своє ім'я, Вам необхідно пройти техогляд упродовж 10 днів після перереєстрації. В нашому автосервісі ми також пропонуємо техогляд автомобіля, який постраждав у ДТП. Під час такого огляду будуть перевірені важливі деталі, такі як гальмівна система, механізм керма, підвіска, пошкоджені деталі та інші. Якщо Ви помітили незвичайну поведінку свого автомобіля – це може становити небезпеку на дорозі, а отже слід якомога швидше звернутися до авторизованого сервісного центру.

 

Як часто рекомендовано проходити обов'язковий технічний контроль в АЦ “Тернопіль-АВТО”?

Норми проведення технічного огляду автомобілів встановлені Кабінетом Міністрів України. Якщо автомобіль було придбано в автосалоні, перший огляд може бути здійснений протягом чотирьох років з дати реєстрації, після чого наступні техогляди мають проводитися кожні два роки. Якщо автомобіль використовується для щоденних поїздок, перевезення великогабаритних вантажів або зареєстрований для роботи в таксі, техогляд потрібно здійснювати щороку.

 

Як відбувається перевірка та що для неї потрібно?

У процесі технічного огляду автомобіля експерти досліджують функціонування різних систем та механізмів, таких як гальмівна система, система живлення, система випуску відпрацьованих газів, підвіска, оптика та інші. Майстри використовують спеціальний прилад для вимірювання гальмівного шляху, щоб перевірити гальмівну систему. Також вони перевіряють стан шин, включаючи зношення та тиск.

 

 

У разі виявлення проблем, які потребують ремонту, автомобіль направляється до автосервісу. Після виконання ремонтних робіт власник має пройти повторний технічний огляд, щоб переконатися, що проблема була вирішена. Якщо все пройшло успішно, власник отримує талон, який дійсний певний термін.

Технічний огляд зазвичай займає до 40 хвилин, якщо не виявлено значних проблем. В Автоцентрі "Тернопіль-АВТО" ми пропонуємо послугу обов'язкового технічного контролю автомобіля відповідно до вимог чинного законодавства України. Наші досвідчені майстри гарантують високу якість робіт та надають повний спектр послуг.