Діагностика Тернопіль-АВТО

Кожен автомобіль оснащений передовою електронікою, що робить керування ним більш простим та зручним. Автомобіль самостійно сканує параметри системи та відправляє сигнали на екран, тож необхідно просто вчасно реагувати на них та відвозити автомобіль на перевірку до СТО.

 

 

Як відбувається діагностика?

Перевірка систем авто в автосервісному центрі “Тернопіль-АВТО” виконується за допомогою спеціального зчитувального пристрою, на якому встановлені вузькопрофільні програми, призначені виключно для діагностичних завдань. Сканер дозволяє виявити деякі помилки в автомобілі шляхом швидкого та точного аналізу всіх систем транспортного засобу та передачі отриманих даних на комп'ютер. Спеціальна програма обробляє ці дані, робить розрахунки та висновки про роботу всіх важливих вузлів автомобіля. Комп'ютер аналізує такі параметри в автомобілі:

  • роботу двигуна та системи його керування;
  • роботу коробки передач;
  • параметри гальмівної системи;
  • дані системи стабілізації;
  • продуктивність системи безпеки;
  • якість управління допоміжними пристроями;
  • роботу системи регулювання сидінь і автоматичного блокування дверей;
  • розподіл крутного моменту між осями і колесами.  

 

Як саме відбувається автодіагностика на сучасному обладнанні?

У нашому АЦ кожен автомобіль проходить діагностику за допомогою передового обладнання, такого як діагностичні сканери, багатофункціональні стенди та портативні зчитувальні пристрої. Спершу до спеціального гнізда всередині автомобіля підключається сканер помилок, який швидко та точно аналізує всі системи транспортного засобу та передає отримані дані на комп'ютер. У разі виявлення незначних похибок їх можна виправити шляхом вилучення з системи. Однак, якщо сканер виявив серйозну несправність, необхідний повноцінний ремонт.

 

Як надовго доведеться залишити авто в АЦ "Тернопіль-АВТО"?

При проведенні чек-листу автомобіля використовуються сучасні пристрої, тому ця процедура зазвичай займає близько 20-30 хвилин. Спочатку ми проводимо перевірку генератора, акумулятора та всіх силових компонентів всередині автомобіля. Потім переміщуємо транспортний засіб на спеціальний стенд, щоб провести детальний аналіз його систем в реальних умовах – з запущеним двигуном. Ці випробування називаються динамічними. Фахівець аналізує зібрані дані та робить висновки про стан автомобіля, визначає подальші плани ремонтних робіт.

 

 

Переваги професійної діагностики авто 

Наші фахівці постійно підвищують свій професійний рівень, щоб мати можливість працювати з сучасним обладнанням. Чітко визначені процедури діагностики дозволяють нам ефективно виявляти всі можливі проблеми та несправності у найкоротші терміни. Це зменшує фінансові витрати та значно скорочує час огляду автомобіля.

Якщо Вашій машині потрібна детальна перевірка – завітайте до нас за адресою: м. Тернопіль, вул. Довженка, 6.