Антикорозійна обробка Тернопіль-АВТО

Захист від корозії є однією з найбільш важливих проблем, з якими стикаються власники автомобілів. Регулярне перевіряння та профілактичні заходи допоможуть запобігти пошкодженню деталей авто. Існує багато методів боротьби з корозією, серед яких можна відзначити обробку антикорозійними засобами та застосування спеціальних покриттів. Крім того, необхідно здійснювати ретельний догляд за автомобілем, використовуючи спеціальні засоби, які покращують стан його поверхонь. Для цього використовуються різні суміші, про які ми розповімо докладніше.

 

 

Які види антикору використовуються в АЦ "Тернопіль-АВТО"

Ми користуємося лише якісними та сертифікованими антикорозійними сумішами. Професійні витратні матеріали та суміші схвалені заводами виробниками, а отже  працюють найкращим чином.

Антикори для захисту автомобіля відрізняються складом і методами застосування. Наприклад, для захисту металевих деталей від корозії використовують спеціальні суміші з формулою, яка забезпечує додатковий захист від вологи та запобігає подальшій корозії. У нашому АЦ ми застосовуємо різні види рідин для захисту зовнішніх і внутрішніх поверхонь автомобіля.

Суміші для захисту зовнішньої поверхні машин спеціально створені для обробки кузова автомобіля, днища та верхніх арок коліс. Захисне покриття кузова випускається у вигляді еластичної суміші з дуже високим ступенем адгезії, котра може витримати додаткові механічні навантаження. В складі цих засобів є ПВХ, каучук, бітум та рідкий пластик. 

Приховані поверхні, такі як шви і стики, пороги, крайки дверей, оброблюються рідиною однорідної текстури, що виготовляється на основі масла і парафіну. Ці рідини мають дуже пластичну консистенцію, легко досягають важкодоступних місць і під час затвердіння утворюють міцну еластичну плівку, яка забезпечує додатковий захист від корозії.

 

Як правильно нанести антикор 

Для забезпечення довговічності автомобіля необхідно ретельно очистити його поверхні від бруду та залишків рідин. Після очищення поверхонь їх знежирюють та оброблюють вручну, повторюючи процедуру кілька разів та чекаючи повного висихання кожного шару.

Для захисту автомобіля від корозії можна використовувати антикорозійні суміші, які наносяться під тиском за допомогою спеціальних розпилювачів. На поверхні з великою площею, до яких є вільний доступ, захист наноситься кількома шарами за допомогою фарбопульта. А в скритих місцях, куди важко дістатись, використовують довгі розпилювачі-щупи, які дозволяють рівномірно розподілити захисну суміш на поверхні.

Наші кваліфіковані фахівці здійснюють ретельну антикорозійну обробку, не пропускаючи жодної складної ділянки завдяки спеціальним інструментам. Рекомендовані нами антикорозійні засоби мають особливу формулу, яка ефективно прибирає уже наявну іржу та запобігає утворенню нової, забезпечуючи більшу стійкість поверхні до корозії. Крім того, застосування цих засобів допомагає запобігти утворенню нових подряпин і подовжує термін експлуатації запчастин, що зменшує необхідність відвідування автосервісів і знижує Ваші витрати.

 

 

Майстри АЦ "Тернопіль-АВТО" гарантують дотримання технологій, ретельне нанесення захисного шару з використанням спецобладнання, професійний сервіс та демократичні ціни. Ми знаходимося за адресою: м. Тернопіль, вул. Довженка, 6.