Новини
25.07.2016

Кросовер Kia Sorento – відмінник безпеки за результатами краш-тесту IIHS

Середньорозмірний кросовер Sorento знову підтвердив високий рівень безпеки автомобілів бренду Kia, здобувши найвищу нагороду Top Safety Pick Plus (TSP+) від Страхового інституту з питань безпеки дорожнього руху (США).

22.07.2016

ВИШНЕВИЙ СЕЗОН З CHERY: 500 тест-драйвів

Зовсім недавно офіційний дистриб'ютор автомобілів Chery в Україні, структурний підрозділ Корпорації УкрАВТО, компанія «Сі Ей Автомотів», повідомляла про початок, вже традиційного, вишневого сезону разом з автомобілями Chery. Тепер прийшов час підвести підсумки: результати вражають - в цілому було проведено близько 500 тест-драйвів нових моделей Chery Tiggo 3 і Chery Tiggo 5.

21.07.2016

Kia Motors встановила рекорд піврічних та квартальних продажів в Європі

Компанія Kia Motors, за даними ACEA (Європейської асоціації автомобільних виробників), продемонструвала найкращі в свой історії піврічні та квартальні продажі в Європі. За перше півріччя 2016 року в Європі було продано 229 585 автомобілів Kia, причому третина від рекордних продажів забезпечена бестселером Kia Sportage.

21.07.2016

Абсолютно новий Camaro задає нові висоти в ефективності і продуктивності!

Офіційний дистриб'ютор автомобілів Chevrolet в Україні, компанія «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, пропонує коротке знайомство з новим представником модельного ряду Chevrolet, задає нові стандарти продуктивності - абсолютно новий Chevrolet Camaro!

20.07.2016

Kia Драйв Тур 2016: неймовірні емоції та більше 500 тест-драйвів у Дніпрі та Львові!

Восьмий традиційний Kia Драйв Тур крокує містами України. Наразі подія для всіх, хто любить автомобілі, вже відбулася у Дніпрі та Львові, залишивши по собі приємні спогади про сотні тест-драйвів новинок Kia та численні розваги для всієї родини. Попереду – Київ!